Notice: Undefined index: seo_page_type in /home/ta441546/alupro.ua/storage/modification/catalog/controller/common/header.php on line 96 Блог
Каталог товарів
АЛЮПРО - виробник та постачальник алюмінієвих профілів 0
Каталог товарів

Блог

Сертифікат відповідності для стійко-ригельної системи Ф50

Сертифікат відповідності для стійко-ригельної системи Ф50

Команда «Алюпро» рада повідомити про те, що стійко-ригельна система Алюпро Ф50 успішно пройшла сертифікаційні випробування і отримала сертифікат відповідності.

02.02.2023 71
Екструзія профілю

Екструзія профілю

Екструзія - це процес формування матеріалу, такого як алюміній, шляхом його протікання через профільований отвір у матриці. Він використовується у виробництві алюмінієвих профілів, що дає змогу створити майже необмежену кількість варіантів видів та форм профілів.

26.01.2023 155
Розмір та форми алюмінію

Розмір та форми алюмінію

«АЛЮПРО» є однією з провідних компаній України з виробництва алюмінієвих екструдованих профілів для промисловості, житлових і комерційних будівель. Ми можемо постачати продукцію майже для будь-якого типу використання - від аерокосмічного до побутового. Тому якщо Вам потрібне індивідуальне рішення для унікального застосування, спеціалісти «АЛЮПРО» із розробки, виробництва, дизайну та маркетингу готові допомогти вам з цим.

26.01.2023 113
Фарбування алюмінієвого профілю

Фарбування алюмінієвого профілю

Фарбування є одним із найпоширеніших фінішних покриттів для алюмінієвого профілю. Для цього використовують рідку фарбу та порошкове покриття.

09.01.2023 171
Шини електротехнічні

Шини електротехнічні

Найбільше застосування алюмінієві шини знайшли в електротехнічній галузі: в електричних приладах високої та низької напруги, обладнанні для розподілу енергії тощо. Алюмінієві шини розрізняються за технічними характеристиками, які обумовлюють застосування різних типів смуги в кожному конкретному випадку.

09.01.2023 123
Профіль для човнів

Профіль для човнів

Алюмінієві профілі для човнів користуються популярністю завдяки своїй легкості, високій міцності, а також чудовій корозійній стійкості у морському середовищі, яка досягається завдяки анодуванню або порошковому покриттю. Додаткова обробка профілю не тільки надає виробу гарного вигляду, а й значно підвищує термін його служби та довговічність.

09.01.2023 219
Рекламний профіль

Рекламний профіль

Алюмінієвий профіль є основною сировиною для виробництва каркасів рекламного обладнання. Клік системи, багетні профілі, системи для вказівників, пюпітрів, стендерів, лайтбокси, стенди, рамки для плакатів – все це виготовляється з алюмінієвих профілів.

09.01.2023 138
Пруток

Пруток

Алюмінієвий пруток є одним із найпопулярніших і універсальних алюмінієвих виробів завдяки тому, що він легко піддається різним видам обробки, має прекрасні характеристики довговічності та безліч різноманітних застосувань.

05.01.2023 202
Профіль для полікарбонату

Профіль для полікарбонату

Конструкції з полікарбонату віднедавна стали користуватись неабиякою популярністю. Алюмінієвий профіль є основою для таких конструкцій. Його використовують щоб закріпити та герметизувати стики полікарбонату будь-якого типу та товщини.

05.01.2023 140
Притиски для сонячних панелей

Притиски для сонячних панелей

Притиски для сонячних панелей - це спеціальні кріплення, які використовуються для монтажу сонячних панелей.

05.01.2023 159
Шановні колеги, партнери, друзі!

Шановні колеги, партнери, друзі!

Рік, що минає, не був таким, що здійснив наші мрії, проте він навчив нас цінувати те, що ми маємо.

01.01.2023 52
Декоративний профіль

Декоративний профіль

Прямокутні та закруглені профілі з високоякісного алюмінію ідеально підходять для захисту внутрішніх і зовнішніх кутів стін, для обробки країв, з’єднання сходинок і підступників на сходах, зроблених з найрізноманітнішого матеріалу, а також як декоративні планки в підлогах і стінах.

28.12.2022 153
Плінтус

Плінтус

Плінтуси з алюмінію - ідеальне поєднання якості та естетики. Алюміній легко піддається обробці, що дозволяє створювати з нього вироби різноманітних форм, кольорів і габаритів. Вигідні властивості цього металу також роблять його чудовим матеріалом для зовнішнього використання.

28.12.2022 131
Правило

Правило

Алюмінієве правило - необхідний інструмент для проведення будівельних та ремонтних робіт. Воно використовується для створення рівного суцільного покриття на великій площі, яке було б важко виконати ручним шпателем.

28.12.2022 208
Пороги

Пороги

Алюмінієві пороги необхідні для всіх сучасних будинків і комерційних приміщень. Їх використовують для окантовки, з’єднання або стикування ковроліну, ПВХ, лінолеуму, керамічної плитки, дерев’яної підлоги тощо в житлових та промислових просторах. Крім естетичної складової, вони здатні зробити будівлю більш енергоефективною.

28.12.2022 161