Каталог товарів
АЛЮПРО - виробник та постачальник алюмінієвих профілів 0
Каталог товарів

Системи для скляних перегородок

Сортувати:
Показати:
Довжина (L, mm):
Колір:
Форма:
Додаткова інформація:
Тип:
Ширина (b, mm):
Висота (h, mm):
Стінка (s/t, mm):
12.83 - 427.04 грн Ціна
- грн

Скло стало одним з найбільш популярних елементів в сучасних інтер’єрних рішеннях. Цей матеріал пропонує майже безмежні можливості для оформлення приміщень, забезпечуючи елегантний зовнішній вигляд і створюючи світлі відкриті простори. Монтаж скляних елементів інтер’єру здійснюється за допомогою алюмінієвих систем для скляних перегородок.

Застосування

Системи для скляних перегородок мають універсальне застосування. За їх допомогою можна облаштовувати душові кабіни, встановлювати скляні двері та офісні перегородки, будувати гардеробні кімнати, вітрини тощо. Крім того, ці системи використовуються для виготовлення світлопрозорих конструкцій.

Властивості та переваги
  • Універсальність. Сфери застосування таких систем напрочуд різноманітні: від організації офісного приміщення до створення декоративних перегородок житлових приміщень, душових/ванних кімнат, торгово-виставкових зон тощо.
  • Шумоізоляція. Завдяки своїм звукоізоляційним властивостям системи скляних перегородок дозволяють кожному працювати спокійно та в тиші, що є ідеальними умовами для офісів відкритого типу.
  • Легкість та простота монтажу. Завдяки високій якості виготовлення та модульному принципу конструкції алюмінієві перегородки можна встановити швидко та легко.
  • Вогнестійкість. Алюмінієві системи для скляних перегородок відповідають нормативам ДБН В.1.1-7-2002 «Пожежна безпека об’єктів будівництва» і ТУ У 26.1-19069394.002-2003 «Конструкції захисні світлопрозорі». 
  • Технологія запобігання падінню. Скляні елементи надійно фіксуються в пазах алюмінієвих профілів системи, які попередньо міцно закріплюються при монтажі.
  • Можливості індивідуального налаштування. Завдяки розмаїттю форм та розмірів профілю для виготовлення систем для скляних перегородок ми можемо запропонувати оптимальне рішення для кожного клієнта.
  • Екологічність. Алюмінієві вироби не завдають шкоди навколишньому середовищу, не мають негативного впливу на людей та тварин, тому їх цілком безпечно використовувати для оформлення житлових та виробничих приміщень.

Компанія «АЛЮПРО» пропонує готові рішення профілю, який є основою для створення сучасних систем скляних перегородок. За допомогою нашого профілю Ви зможете побудувати надійні скляні конструкції з використанням скла товщиною до 12 мм і висотою до 3 метрів.