Каталог товарів
АЛЮПРО - виробник та постачальник алюмінієвих профілів 0
Каталог товарів

FAQ

Карнизи

Карнизи

Алюмінієві карнизи дуже популярні і затребувані завдяки високому рівню універсальності. Вони мають як практичну, так і декоративну функцію. Найбільш розповсюджене застосування для цього продукту – оформлення віконних отворів, але їх також часто використовують для облаштування стиків між стелею та стіною або як меблеву фурнітуру.

29.11.2022 18
Інженерний (верстатний) профіль

Інженерний (верстатний) профіль

Алюмінієві верстатні профілі належать до системи конструкційних профілів. Такі профілі також можуть називати конструкційними або інженерними. Основною характеристикою даної продукції є перерізи з різними пазами, які застосовуються для реалізації величезної кількості інженерних завдань.

28.11.2022 45
Алюмінієвий сплав

Алюмінієвий сплав

Хоча алюміній має свої унікальні властивості, в чистому вигляді він має дуже низьку міцність, а це значить, що його застосування як конструкційного матеріалу дуже обмежене. Ситуація докорінно змінюється, коли до алюмінію додають інші легуючі елементи - в результаті ми отримуємо неймовірно універсальні, міцні та надійні алюмінієві сплави, які є дуже затребувані в техніці, будівництві та автомобільній промисловості.

22.11.2022 48
Поріжки вуличні протиковзкі

Поріжки вуличні протиковзкі

Для тих, хто хоче гарантовано зробити вхідну зону безпечною, і при цьому зберегти співвідношення довговічності, естетичного вигляду і зручності та комфорту використання, «Алюпро» пропонує професійне рішення – протиковзкі поріжки.

09.11.2022 60
Вентиляційний алюмінієвий профіль

Вентиляційний алюмінієвий профіль

Для повноцінного забезпечення життєдіяльності житлових, громадських, промислових чи комерційних споруд важливо на етапі розробки проєкту правильно розробити всі внутрішні та зовнішні інженерні комунікації, до яких відносяться і вентиляційні системи

25.10.2022 127
Термообробка алюмінію

Термообробка алюмінію

Термічна обробка алюмінію — це процес, за допомогою якого підвищується міцність і твердість певної підгрупи алюмінієвих сплавів, а саме оброблених і литих сплавів, що піддаються дисперсійному гартуванню.

14.10.2022 69
Найважливіші властивості алюмінію

Найважливіші властивості алюмінію

Алюміній - один з найважливіших матеріалів у світі, який використовується у вражаючому діапазоні галузей промисловості. Він легкий, міцний, пластичний і стійкий до корозії. Ці властивості дозволяють широко застосовувати алюміній в аерокосмічній, транспортній та будівельній промисловості.

06.10.2022 45
Профіль тіньового шва

Профіль тіньового шва

Тіньовий шов дає можливість створити ефект "плинучих стель" завдяки особливій конфігурації тіньового профілю, а також світлодіодному підсвічуванню, що можна облаштувати разом з профілем по периметру приміщення.

05.10.2022 61
Сублімація та ламінування алюмінієвого профілю

Сублімація та ламінування алюмінієвого профілю

Для покращення зовнішнього вигляду та підвищення зносостійкості алюмінієвих профілів застосовуються різноманітні види покриття, зокрема сублімація та ламінування.

28.09.2022 100
Механічна обробка

Механічна обробка

Механічна обробка — це загальний термін, який охоплює низку виробничих процесів, таких як: фрезерування, штампування, зварювання, свердління, нарізання різьби, термосвердління з наступним нарізанням різьби, гравірування тощо.

12.09.2022 141
Виробництво пресового інструменту

Виробництво пресового інструменту

Процес формування алюмінієвих профілів - це складний та багатоетапний процес. Він здійснюється з використанням пресовому інструменту. Пресовий інструмент - це набір деталей, виготовлених із спеціальних інструментальних сталей, кожна з яких відповідає за свій етап формації майбутнього профілю.

25.08.2022 61
Типи покриття алюмінію

Типи покриття алюмінію

Алюмінієві профілі можна обробити різноманітною фарбою, анодувати або піддати механічній обробці, якщо потрібен додатковий захист поверхні або покращений зовнішній вигляд.

28.07.2022 323
Алюмінієві ревізійні люки

Алюмінієві ревізійні люки

Всі будівлі та споруди мають різноманітні системи та комунікації, які забезпечують їх життєдіяльність. Для естетичного вигляду приміщень такі комунікації зазвичай приховують, проте це не скасовує необхідності періодично робити контрольні перевірки стану цих мереж, виконувати ремонтні або профілактичні роботи тощо. В такому випадку використовують ревізійні люки, які по закінченню ремонту та оздоблення приміщення будуть непомітними

11.07.2022 208
Загальні правила зберігання алюмінієвих профілів

Загальні правила зберігання алюмінієвих профілів

Алюмінієві профілі без додаткової захисної обробки після пресування вимагають особливих умов транспортування та зберігання. Такі профілі повинні зберігатися в сухих приміщеннях зі стабільним температурним режимом, щоб уникнути конденсації.

10.02.2022 255
Верстатний (інженерний) алюмінієвий профіль

Верстатний (інженерний) алюмінієвий профіль

Верстатний алюмінієвий профіль - це готовий інженерний конструктор, що представляє собою систему конструкційних профілів з алюмінію прямокутної, квадратної та трикутної форми різного розміру.

02.02.2022 224