Каталог товарів
АЛЮПРО - виробник та постачальник алюмінієвих профілів 0
Каталог товарів

FAQ

Екструзія профілю

Екструзія профілю

Екструзія - це процес формування матеріалу, такого як алюміній, шляхом його протікання через профільований отвір у матриці. Він використовується у виробництві алюмінієвих профілів, що дає змогу створити майже необмежену кількість варіантів видів та форм профілів.

26.01.2023 82
Розмір та форми алюмінію

Розмір та форми алюмінію

«АЛЮПРО» є однією з провідних компаній України з виробництва алюмінієвих екструдованих профілів для промисловості, житлових і комерційних будівель. Ми можемо постачати продукцію майже для будь-якого типу використання - від аерокосмічного до побутового. Тому якщо Вам потрібне індивідуальне рішення для унікального застосування, спеціалісти «АЛЮПРО» із розробки, виробництва, дизайну та маркетингу готові допомогти вам з цим.

26.01.2023 61
Фарбування алюмінієвого профілю

Фарбування алюмінієвого профілю

Фарбування є одним із найпоширеніших фінішних покриттів для алюмінієвого профілю. Для цього використовують рідку фарбу та порошкове покриття.

09.01.2023 101
Шини електротехнічні

Шини електротехнічні

Найбільше застосування алюмінієві шини знайшли в електротехнічній галузі: в електричних приладах високої та низької напруги, обладнанні для розподілу енергії тощо. Алюмінієві шини розрізняються за технічними характеристиками, які обумовлюють застосування різних типів смуги в кожному конкретному випадку.

09.01.2023 71
Профіль для човнів

Профіль для човнів

Алюмінієві профілі для човнів користуються популярністю завдяки своїй легкості, високій міцності, а також чудовій корозійній стійкості у морському середовищі, яка досягається завдяки анодуванню або порошковому покриттю. Додаткова обробка профілю не тільки надає виробу гарного вигляду, а й значно підвищує термін його служби та довговічність.

09.01.2023 98
Рекламний профіль

Рекламний профіль

Алюмінієвий профіль є основною сировиною для виробництва каркасів рекламного обладнання. Клік системи, багетні профілі, системи для вказівників, пюпітрів, стендерів, лайтбокси, стенди, рамки для плакатів – все це виготовляється з алюмінієвих профілів.

09.01.2023 74
Пруток

Пруток

Алюмінієвий пруток є одним із найпопулярніших і універсальних алюмінієвих виробів завдяки тому, що він легко піддається різним видам обробки, має прекрасні характеристики довговічності та безліч різноманітних застосувань.

05.01.2023 155
Профіль для полікарбонату

Профіль для полікарбонату

Конструкції з полікарбонату віднедавна стали користуватись неабиякою популярністю. Алюмінієвий профіль є основою для таких конструкцій. Його використовують щоб закріпити та герметизувати стики полікарбонату будь-якого типу та товщини.

05.01.2023 93
Притиски для сонячних панелей

Притиски для сонячних панелей

Притиски для сонячних панелей - це спеціальні кріплення, які використовуються для монтажу сонячних панелей.

05.01.2023 107
Декоративний профіль

Декоративний профіль

Прямокутні та закруглені профілі з високоякісного алюмінію ідеально підходять для захисту внутрішніх і зовнішніх кутів стін, для обробки країв, з’єднання сходинок і підступників на сходах, зроблених з найрізноманітнішого матеріалу, а також як декоративні планки в підлогах і стінах.

28.12.2022 93
Плінтус

Плінтус

Плінтуси з алюмінію - ідеальне поєднання якості та естетики. Алюміній легко піддається обробці, що дозволяє створювати з нього вироби різноманітних форм, кольорів і габаритів. Вигідні властивості цього металу також роблять його чудовим матеріалом для зовнішнього використання.

28.12.2022 80
Правило

Правило

Алюмінієве правило - необхідний інструмент для проведення будівельних та ремонтних робіт. Воно використовується для створення рівного суцільного покриття на великій площі, яке було б важко виконати ручним шпателем.

28.12.2022 92
Пороги

Пороги

Алюмінієві пороги необхідні для всіх сучасних будинків і комерційних приміщень. Їх використовують для окантовки, з’єднання або стикування ковроліну, ПВХ, лінолеуму, керамічної плитки, дерев’яної підлоги тощо в житлових та промислових просторах. Крім естетичної складової, вони здатні зробити будівлю більш енергоефективною.

28.12.2022 110
Радіатори

Радіатори

Радіатори алюмінієві (або алюмінієвий радіаторний профіль) широко застосовується в якості охолоджувача для різноманітних деталей, які піддаються нагріву під час експлуатації.

20.12.2022 163
Профілі для LED

Профілі для LED

Зараз навряд чи можна знайти освітлення, яке буде популярнішим за світлодіодне. Монтуються LED стрічки за допомогою спеціального профілю. Світлодіодний алюмінієвий профіль - це топовий і один із найбільш популярних матеріалів у сучасних світлотехнічних технологіях.

20.12.2022 97