Каталог товарів
АЛЮПРО - виробник та постачальник алюмінієвих профілів 0
Каталог товарів

Алюмінієвий профіль для меблів

Алюмінієвий профіль для меблів
Що це?

Алюмінієвий профіль є універсальною основою для створення сучасних та функціональних меблів з прекрасними експлуатаційними характеристиками. 

Де застосувати?

Великий асортимент алюмінієвих профілів та широкі можливості застосування дозволяють використовувати їх при виготовленні різноманітних видів меблів. За допомогою алюмінієвих профілів можна виготовляти стільниці і шафи-купе, гардеробні та стелажні системи. Крім цього, з алюмінієвих профілів виготовляють різні меблеві опори. 

Переваги

Порівнюючи меблеві комплектуючи з пластику або дерева з алюмінієвими аналогами, можна впевнено стверджувати, що останні вирізняються кращими експлуатаційними можливостями і довговічністю. Алюмінієві профілі зручно і легко монтуються стандартними петлями, а також прекрасно поєднуються з пластиковими та скляними елементами. Крім того, це екологічно безпечний матеріал, використання якого не шкодить навколишньому середовищу.

Види

Алюмінієвий меблевий профіль буває стандартний (куточки, таврові та швелерні профілі, труба кругла, овальна, прямокутна тощо) або виготовлений за індивідуальним замовленням (профіль будь-якої форми і перерізу).


470

Теги: Алюмінієвий профіль для меблів