Каталог товарів
АЛЮПРО - виробник та постачальник алюмінієвих профілів 0
Каталог товарів

Карнизи

Карнизи

Алюмінієві карнизи дуже популярні і затребувані завдяки високому рівню універсальності. Вони мають як практичну, так і декоративну функцію. Найбільш розповсюджене застосування для цього продукту – оформлення віконних отворів, але їх також часто використовують для облаштування стиків між стелею та стіною або як меблеву фурнітуру.

Значна популярність алюмінієвих карнизів та високий попит пояснюються їх зручністю, надійністю та естетичним виглядом в будь-якому інтер’єрі. Алюмінієві карнизи мають певні переваги в порівнянні з пластиковими або дерев’яними аналогами. До того ж, сьогодні випускається велика кількість різновидів карнизів з алюмінію і кожен може підібрати продукцію у відповідності до своїх потреб, вимог, вартості та смаку. 

Основні переваги алюмінієвих карнизів 

Найважливішим завданням будь-якого карнизу є здатність надійно підтримувати полотна штор і гармонійно поєднуватися з ними. Такі задачі якнайкраще вирішують алюмінієві карнизи.

До переваг алюмінієвих карнизів для штор можна віднести наступне:

  • Досить висока міцність і жорсткість. Металева планка, на яку будуть вішатися штори навіть з найважчих текстильних матеріалів, не провисне, як пластик, і не потріскається, як дерево. 
  • Невелика вага виробу. Завдяки цьому не потрібно купувати кронштейни додаткової міцності для кріплення до стін.
  • Естетичність зовнішнього вигляду. З однієї сторони, алюмінієвий карниз гарно поєднується з рештою предметів інтер'єру (меблями, оздобленням стелі або стін). З іншої сторони, широка кольорова гамма та багатий вибір текстур та форм дозволяють обрати карниз навіть для досить специфічних інтер'єрних рішень. 
  • Сполучність з всілякими типами тканини. Алюмінієві карнизи різного кольору та декорування гармонійно поєднуються із різними матеріалами, з яких виготовлені штори, гардини, портьєри тощо. Тому багато споживачів при оформленні інтер'єрів обирають саме алюмінієві карнизи.
  • Легкість та простота монтажу. Такі карнизи просто кріпляться на стіну або стелю. Стельовий карниз з алюмінієвого профілю монтується за допомогою спеціальних стельових кріплень, які кріпляться шурупами. Профіль кріпиться до стіни за допомогою спеціальних кронштейнів, які йдуть в комплекті з самим алюмінієвим карнизом.
  • Алюмінієвий карниз прослужить максимально довго без необхідності додаткового догляду. 

Таким чином, алюмінієві карнизи – це дійсно гарне рішення для оформлення простору різного призначення: від стильних офісів до житлових приміщень з ексклюзивним дизайном інтер’єру.

Різновиди алюмінієвих карнизів

Існують однорядні, дворядні або трирядні алюмінієві карнизи. Вони являють собою напрямну рейку або паз, в який вставляються повзунки. Ці повзунки оснащені гачками, на які вішаються штори. Конструкція дуже проста і зручна. Головною перевагою таких моделей є те, що гачки дуже легко ковзають по щаблях, завдяки чому навіть штори з важких текстильних матеріалів легко розсуваються і смикаються.

Алюмінієві карнизи  від «Алюпро» - прекрасний вибір для оформлення вікон, адже вони прекрасно гармоніюють з іншими елементами декору приміщення, а крім того, є довговічними та простими у використанні.

 «Алюпро» пропонує 7 готових форм алюмінієвих карнизів довжиною від 1,5 до 3,5 м. Вироби доступні у 10 найбільш популярних та універсальних кольорах. 

112

Теги: Карнизи