Каталог товарів
АЛЮПРО - виробник та постачальник алюмінієвих профілів 0
Каталог товарів

Профіль для підвісної стелі

Профіль для підвісної стелі

Як зробити стелю свого приміщення не просто рівною та пласкою, а ще й привабливою та функціональною? А ще з мінімальними витратами? На ці питання є цілком проста відповідь – підвісна стеля.

Підвісні стелі  монтуються нижче рівня основної стелі. Матеріал для виготовлення таких стель може бути найрізноманітнішій:  гіпсокартон, азбестові листи, ДСП, алюмінієві панелі, дерево тощо. Для монтажу підвісних стель використовують спеціальний алюмінієвий профіль у вигляді тонкої металевої стрічки різної довжини зі спеціальним повздовжнім гофруванням. Алюмінієвий профіль має стійку резистентність до вологи та інших негативних впливів зовнішніх факторів.

Переваги 
  • Легкість монтажу. Інсталювати алюмінієвий профіль для підвісної стелі можна навіть самотужки, маючи лише відповідні інструменти та навички роботи з ними.
  • Створення правильної геометрії поверхні. Правильно встановлений алюмінієвий профіль для підвісної стелі допоможе створити гладкі поверхні та приховати нерівності поверхні.
  • Економічність та гнучкість дизайну. В разі ремонту чи пошкодження не потрібно міняти основу з алюмінієвого профілю, достатньо тимчасово прибрати знімні частини або замінити/відремонтувати пошкоджений елемент.
  • Довговічність та легкість догляду. Профіль має високі антикорозійні властивості та не потребує ніякого спеціального догляду під час експлуатації.

 Профіль для підвісної стелі від «Алюпро» є ідеальним рішенням для втілення дизайнерських задумів при оформленні житлових приміщень, виробничих потужностей, офісів, ресторанів, театрів тощо. 

174

Пов'язані товари

Теги: Профіль для підвісної стелі