Каталог товарів
АЛЮПРО - виробник та постачальник алюмінієвих профілів 0
Каталог товарів

Тавр

Тавр

Тавр є екструдованим алюмінієвим виробом, для виготовлення якого часто використовується алюмінієвий сплав АД-31. Саме цей сплав обирають завдяки тому, що він міцний, легкий, гарно піддається термічній обробці, а ще його легко зварювати, різати, формувати і обробляти. Крім цього, він також добре піддається анодуванню, що дуже важливо для виробів, які застосовуються в будівництві конструкцій, які піддаватимуться впливу екстремальних погодних умов або інших корозійних чинників.

Алюмінієві таври (інші назви Т-подібні алюмінієві профілі або конструкційні алюмінієві балки) мають загальне призначення і відносяться до стандартних будівельних профілів. 

Т-подібні алюмінієві профілі в будівництві використовують як балки для підлоги та стелі, щоб забезпечити фізичну надійність конструкції. Крім будівельних робіт, алюмінієвий тавр використовують для виготовлення меблів, в машинобудуванні тощо. Таври є чудовою конструкційною основою для каркасів, підйомних та інших опор, причепів, кузовів вантажівок і поручнів, і це лише деякі з застосувань. З огляду на всі ці позитивні якості та загальну вартість, яка зазвичай нижча, ніж на інші доступні матеріали, легко зрозуміти, чому Т-подібні алюмінієві профілі відіграють важливу роль у багатьох різних типах будівельних проєктів.

  «Алюпро» пропонує цей алюмінієвий профіль в різних габаритних розмірах та в двох варіантах оздоблення: анодований сріблом та без покриття. 

Фахівці «Алюпро» із розробки, виробництва, дизайну та маркетингу готові допомогти вам із спеціальними рішеннями для унікальних застосувань відповідно до ваших потреб. Використовуючи новітні технології в проєктуванні та виготовленні, наш колектив старанно працює, щоб задовольнити всі Ваші вимоги.

226

Пов'язані товари

Теги: Тавр