Каталог товарів
АЛЮПРО - виробник та постачальник алюмінієвих профілів 0
Каталог товарів

Профілі для LED

Профілі для LED

Зараз навряд чи можна знайти освітлення, яке буде популярнішим за світлодіодне. Популярність LED стрічок легко пояснити:

  1. Нескінченна кількість рішень освітлення.
  2. Можна обрати бажаний рівень яскравості і відтінок світла.
  3. Тривалий термін експлуатації.
  4. Економне споживання електроенергії.
  5. Легкість монтажу.

Монтуються LED стрічки  за допомогою спеціального профілю. Світлодіодний алюмінієвий профіль - це топовий і один із найбільш популярних матеріалів у сучасних світлотехнічних технологіях. Він має естетичний вигляд, забезпечує механічну підтримку та захист стрічки, а також розсіює світло. Цей профіль широко використовується у проектах освітлення як для побутових приміщень, так і для виробничих потужностей. За допомогою світлодіодного алюмінієвого профілю можна створити ексклюзивні елементи інтер’єру, підсвітити стелю, підлогу та сходи, розбити приміщення на різні зони тощо.

LED профіль від «Алюпро» має багато різних розмірів та варіантів дизайну. Тому при виборі його потрібно звернути увагу на:

1. Форма профілю

Світлодіодний профіль може бути як прямим, так і кутовим.

2. Тип кріплення
  • Поверхневе кріплення, при якому профіль просто кріпиться до стелі або стіни, при цьому вся конструкція видима. 
  • Вбудоване кріплення  в стелю чи стіну таким чином, щоб приховати кріплення.
  • Кутове кріплення є привабливим і практичним рішенням, особливо в оформленні кухні чи торгового залу, де профіль, вмонтований, на стику стелі та стіни, не привертає уваги, але при цьому забезпечує широкий кут розсіювання світла.
3. Розмір профілю та комплектація

При замовленні профілю важливо підібрати ширину та глибину відповідні до світлодіодної стрічки, яка буде використовуватись. Наші LED профілі мають довжину 1000 мм та 2000 мм, ширину – від 14,6 мм до 21 мм. Світлодіодні профілі можуть бути укомплектовані  прозорими або матовими внутрішніми та зовнішніми лінзами, які забезпечує певний захист від проникнення вологи та пилу. 

156

Пов'язані товари

Теги: Профілі для LED