Каталог товарів
АЛЮПРО - виробник та постачальник алюмінієвих профілів 0
Каталог товарів

Труби

Труби

Алюмінієві труби —порожнисті вироби, які широко використовуються для всіх типів промислових проектів, де першочерговою необхідністю є низька вага та стійкість до корозії. 

Сфери застосування

Алюмінієві труби, як і інші вироби з цього металу та його сплавів, мають унікальні технічні характеристики, завдяки яким діапазон їх застосування дуже великий.

Труби з анодованого алюмінію або без покриття зазвичай використовують в будівництві для виготовлення різних каркасних конструкцій, в машинобудівельній галузі при виготовленні кораблів та літаків, для виробництва меблів, а також в нафтодобувній та харчовій промисловостях, в сільському господарстві тощо. Анодування алюмінієвих труб підвищує їх антикорозійні характеристики та додає готовому виробу зовнішню естетику, завдяки чому ці профілі можуть використовуватися для виготовлення дизайнерських виробів  та елементи декору. 

Алюмінієві труби розрізняють за розміром та формою перетину (круглі, квадратні, прямокутні), а також за товщиною стінок, і сфера застосування різних типів труб визначається саме формою їх перетину.

Квадратні 

Алюмінієві труби з квадратним перетином ідеально підходять для виробництва різних жорстких та стабільних конструкцій (каркаси, стелажні системи), а також придатні як базові рами для конструкцій, які пересуваються (наприклад, транспортні візки та візки для матеріалів), і часто утворюють стабільну несучу основу (основну раму) для будівництва трубних конструкцій. 

«Алюпро» пропонує алюмінієві квадратні труби наступних розмірів:10х10 мм, 15х15 мм, 20х20 мм, 25х25 мм, 30х30 мм, 40х40 мм, 50х50 мм і 100х100 мм. Труби можуть бути анодовані або без покриття. 

Круглі 

Алюмінієві труби круглого перетину є незамінними в таких галузях, як газо-водопостачання, вентиляція, кондиціювання тощо. Також завдяки підвищеному коефіцієнту тепловіддачі круглі алюмінієві труби використовуються в опалювальних системах. 

Алюмінієві круглі труби від «Алюпро» мають зовнішній діаметр в: 8 мм, 10 мм, 12 мм, 14 мм, 15 мм, 18 мм, 20 мм, 25 мм, 30 мм, 35 мм, 40 мм, 50 мм, 60 мм і 75 мм. Труби можуть бути анодовані або без покриття, а також мають різну товщину стінки.

Прямокутні 

Алюмінієві труби з прямокутним перетином є одним з базисних елементів  та основою для сучасної будівельною галузі. Прямокутні труби з алюмінію є незамінними при виготовленні безлічі номенклатур для будівництва, таких як легкі металоконструкції, віконні рами, двері, зовнішні та внутрішні комунікаційні канали та багато іншого.

Розміри прямокутних алюмінієвих труб, доступних для замовлення в «Алюпро»: 10х20 мм, 20х30 мм, 20х40 мм, 20х80 мм, 30х50 мм, 40х60 мм. Труби прямокутні алюмінієві можуть бути анодовані або без покриття, а також мають різну товщину стінки.

Переваги алюмінієвих труб

До основних переваг алюмінієвих труб зазвичай відносять:

  • малу вагу;
  • міцність;
  • стабільність;
  • високу стійкість до корозії;
  • простоту механічної обробки;
  • гарну електро- та теплопровідність;
  • довговічність;
  • економічну вигоду;
  • привабливий зовнішній вигляд.

«Алюпро» пропонує провідну в галузі якість на додаток до широкого асортименту продукції - переконайтеся самі! На нашому сайті ви можете шукати, вибирати, замовляти онлайн і купувати потрібні алюмінієві труби, не виходячи з дому чи офісу. Ви можете зв’язатися з нами як по телефону, так і електронною поштою або через контактну форму на сайті. Експерти «Алюпро» нададуть вам кваліфіковану консультацію та завжди запропонують підтримку, орієнтовану на клієнта та рішення.


155

Пов'язані товари

Теги: Труби