Каталог товарів
АЛЮПРО - виробник та постачальник алюмінієвих профілів 0
Каталог товарів

Шини електротехнічні

Шини електротехнічні

Алюміній — це метал, який має широке застосування майже в усіх галузях промисловості завдяки своїй міцності, адаптивності та універсальності. Перевагами алюмінієвих сплавів та виробів з них є легка вага, відмінна електро- і теплопровідність, висока корозійна стійкість і пластичність. Через свої унікальні властивості алюміній є більш економічно ефективним, ніж інші матеріали.

Вироби з алюмінію мають багато застосувань у самих різних галузях промисловості. Прикладом такого розмаїття використання можуть слугувати алюмінієві шини. Оскільки алюмінієві шини екструдуються або прокатуються, їх можна формувати для використання в кількох технологіях і продуктах: 

  • Медична галузь – виготовлення медичного обладнання та інструментів.
  • Літакобудування – виготовлення корпусів та деталей літаків.
  • Структурні компоненти – використання для створення каркасів та основ будівельних конструкцій, а також у якості елементів індустріального дизайну та сучасної архітектури.
  • Комерційний транспорт – виготовлення рам для вантажних та пасажирських вагонів і транспортних контейнерів.
  • Споживчі товари – виготовлення посуду, меблів, кухонної техніки тощо.
  • Електричні компоненти – виробництво конденсаторів, радарів, антен тощо.

Найбільше застосування алюмінієві шини знайшли в електротехнічній галузі: в  електричних приладах високої та низької напруги, обладнанні для розподілу енергії тощо. Алюмінієві шини розрізняються за технічними характеристиками, які обумовлюють застосування різних типів смуги в кожному конкретному випадку. 

«Алюпро» пропонує електротехнічні шини без покриття в наступних розмірах: ширина - від 40 мм до 140 мм, висота - від 4 мм до 23 мм. Вироби можуть виготовлені з м’якого сплаву (сплав АД0) або з твердого сплаву ( сплав АД31). Всі алюмінієві електротехнічні шини виготовляємо під замовлення від 300 кг. Термін поставки від 5 робочих днів. 

Якщо Ви не впевнені, які саме вироби обрати, наші спеціалісти з продажу та інжинірингу завжди готові підібрати правильні продукти та рішення відповідно до ваших потреб.

124

Теги: алюмінієві шини