Каталог товарів
АЛЮПРО - виробник та постачальник алюмінієвих профілів 0
Каталог товарів

Профіль для човнів

Профіль для човнів

Основне призначення водних транспортних засобів – відпочинок, спорт, полювання та риболовля на воді. Для цього надзвичайно важлива легкість та міцність матеріалу, з якого виготовляється човен. Крім цього, зазвичай при взаємодії з водою метал піддається впливу корозії, яка посилюється в середовищі з солоною водою. Сіль міститься не тільки в морській воді, але й у повітрі, що переноситься хвилями та вітром і б’є по човну з усіх боків. Погодьтесь, мало хто б хотів, щоб його човен був вразливим до корозії.

Алюміній демонструє унікальне співвідношення  малої ваги та досить високої міцності, а також має високі антикорозійні характеристики, що робить його ідеальним вибором для подібного застосування. 

Профілі для човнів від «Алюпро» користуються популярністю завдяки своїй легкості, високій міцності, а також чудовій корозійній стійкості у морському середовищі, яка досягається завдяки анодуванню або порошковому покриттю. Додаткова обробка профілю не тільки надає виробу гарного вигляду, а й значно підвищує термін його служби та довговічність.

В нашому асортименті представлені профілі для човнів різної форми (Д-подібний, Н-подібний, стрінгер, Я-подібний та труба кругла) та розмірів (ширина  - 17 мм та 43,6 мм, висота – 33,5 мм, 34 мм та 47,9 мм, товщина – 1 мм та 2 мм). Всі профілі виготовлені з якісних алюмінієвих сплавів у відповідності до стандартів, регламентованих умовами подальшого використання та промислового застосування виробів. Ці сплави добре адаптовані для використання в водних середовищах, і мають наступні характеристики:

  • Середня та висока міцність
  • Відмінна стійкість до корозії
  • Хороша зварюваність і пайка
  • Висока працездатність
220

Пов'язані товари

Теги: Алюмінієві профілі для човнів