Каталог товарів
АЛЮПРО - виробник та постачальник алюмінієвих профілів 0
Каталог товарів

Профіль для полікарбонату

Профіль для полікарбонату

Конструкції з полікарбонату віднедавна стали користуватись неабиякою популярністю. Їх можна зустріти в приватних оселях у вигляді навісів для автомобілів, теплиць, накриття для басейнів; в промислових зонах у виді шумозахисних екранів, різноманітних перекриттів та перегородок; на вулицях міст в якості різних конструкцій, наприклад зупинок громадського транспорту.

Алюмінієвий профіль є основою для таких конструкцій. Його використовують щоб закріпити та герметизувати стики полікарбонату будь-якого типу та товщини. З’єднуючись зі стиками пластику, алюмінієві профілі створюють правильну геометричну конструкцію, особливостями якої є висока надійність та довговічність (термін використання може становити більше двадцяти років.) Алюмінієвий профіль дозволяє конденсату безперешкодно відводитись, має високу стійкість до переважної більшості зовнішніх умов та природного навантаження. До того ж, алюмінієвий профіль має привабливий зовнішній вигляд і конструкції з ним завжди елегантні та естетичні.

З'єднувальний профіль

Для з’єднання листів полікарбонату використовують з’єднувальний профіль. Цей профіль повністю герметизує стики, а його надійна притискна кришка забезпечує якісне кріплення. Конструкції з таким профілем здатні витримувати великі зовнішні та внутрішні навантаження. Має високу довговічність.

Торцевий профіль

З назви профілю зрозуміло, що він використовується для закриття торців на конструкціях з сотового полікарбонату. Торцевий профіль надає естетичне окантування листам і перешкоджає потраплянню бруду в чарунки полікарбонату. Розміри доступні у широкій лінійці АПТ: 4-10 мм. Конструкція має високі антикорозійні характеристики.

141

Пов'язані товари

Теги: Профіль для полікарбонату