Каталог товарів
АЛЮПРО - виробник та постачальник алюмінієвих профілів 0
Каталог товарів

Пруток

Пруток

Алюмінієвий пруток є одним із найпопулярніших і універсальних алюмінієвих виробів завдяки тому, що він легко піддається різним видам обробки, має прекрасні характеристики довговічності та безліч різноманітних застосувань. 

Характеристики та застосування

Алюмінієвий пруток відрізняється легкою вагою, міцністю,  гарною теплопровідністю та стійкістю до корозії.

Завдяки гарному співвідношенню міцності та ваги, а також високій теплопровідності алюмінієві прутки знаходять широке застосування в авіа-, машино- та верстатобудуванні,  а також в інших галузях будівництва, промисловості та побуту. Стійкість до корозії дозволяє використовувати алюмінієвий пруток як у приміщенні, так і на вулиці, оскільки він може витримувати низку умов навколишнього середовища. 

Види та розміри

«Алюпро» пропонує готові вироби з високоякісних алюмінієвих сплавів. Стандартна довжина наших алюмінієвих прутків складає 3 та 6 м. В асортименті представлений алюмінієвий пруток круглий з перерізом 8 мм, 10 мм та 12 мм. Крім цього, під замовлення можемо виготовити квадратний пруток з алюмінію з перерізом 10*10 мм та 12*12 мм. Вироби можуть бути анодовані сріблом або без обробки.

203

Пов'язані товари

Теги: Алюмінієвий пруток